Впевненість – найкраща прикраса або мистецтво бути дівчинкою - Malyna

Впевненість – найкраща прикраса або мистецтво бути дівчинкою

А давайте поговоримо сьогодні про те, що виділяє та незмінно прикрашає. Надає блиску в очах, стрункості постави, щирості в усмішці…

Нарядное зеленое платье на девочку

Впевненість у собі – найкраща прикраса для кожної дівчинки, у будь-якому віці та за будь-яких умов. От тільки ж звідки вона береться?

Давайте дослідимо. Впевненість, любов до себе (не плутати із самозакоханістю чи нарцисизмом) формується з дитинства поступово, крок за кроком. І вона – запорука успішної особистості в майбутньому!

  • Перше – маленьким красуням просто необхідна позитивна мотивація близьких, підкреслення сильних аспектів її індивідуальності та уважна й ретельна робота із слабкими сторонами. Дівчатка хочуть подобатись. Коли вони бачать захоплені погляди та чують компліменти – це надихає.
  • Друге – маленьких принцес необхідно навчити відчувати красу і створювати її самостійно.
  • Третє – це фантазія та акторська майстерність.
  • І нарешті – етикет, вміння поводитись та грамотно, красиво спілкуватись.

Звичайно, першим учителем і прикладом завжди буде матуся. Однак не варто забувати й про фахівців, що діють безпосередньо у сфері краси та впевненості.  На приклад, дитячі школи моделей. Тут навчають мистецтва жіночності. Дітям викладають акторську майстерність, дефіле, етикет, мистецтво фотографії. Старшим дівчатам – догляд за зовнішністю, мейк-ап, меншим – хенд-мейд, виготовлення біжутерії із пластичної глини, малювання, ліплення.

Красиве дефіле, гарна постава й хода – також важливий фрагмент мозаїки, що допоможе навчитись володіти тілом. А чого варті заняття з фотографом! Цікаво спостерігати, як юна леді долає бар’єри невпевненості. Спершу відчуває дискомфорт, завмирає «стовпчиком», боїться камери… А тоді поступово вчиться вивільняти емоції, керувати своїми рухами та надавати їм відповідного змісту. До того ж, в результаті ми маємо наочне підтвердження того, наскільки прекрасна й неповторна панна перед нами. А яке задоволення відчуває вона сама – годі й передати!

Безумовно, важливу роль відіграє й гардероб. Правильно добрані кольори й відтінки, елементи одягу, взуття, аксесуари. Красиво одягнена дівчинка завжди почуватиметься впевненіше. Сукня має бути зручною й відповідати нагоді. До речі, сукні «Malyna» – саме такі 🙂

Елегантні й вишукані сукні для особливих подій чи практичні на щодень – їх неодмінно оцінять маленькі модниці!