Бренд Malyna - Malyna

Бренд Malyna

Malyna — сімейний бренд, який створює нові традиції в житті дівчат.

Мене звати Ярина Маркевич, я – засновниця бренду. У мене є дві доньки та син.Ярина Маркевич
Три роки тому ми зі старшою дочкою вирішили, що гарні, нарядні речі повинні бути не тільки в її святковому гардеробі, але і в повсякденному. Ми створили традицію — робити собі свята незалежно від календаря, і виглядати красиво незалежно від наявності або відсутності приводу.

Наша сімейна традиція перетворилася на сімейну справу. Ми створюємо наряди для дівчаток, на кожен день. Тому що життя це і є справжнє свято. І ми святкуємо його кожного дня.Ярина Маркевич

Три покоління дівчат – творять цю історію. Перші пробні моделі — пошила моя мама. А головними музами та моделями стали мої дівчата Малина та Юстина. Ми дбаємо про кожен момент в житті дівчинки та супроводжуємо її. Святкові та випускні сукні, одяг на кожен день, шкільна форма, верхній одяг та аксесуари.
Зараз MALYNA – це не тільки компанія «доньки-матері», а велика команда.Ярина Маркевич

Ми ретельно обираємо тканини, які купляємо в різних країнах Європи та світу.
Обов’язково тестуємо їх перед пошиттям. Перші моделі розробляємо в спеціально створеному експериментальному цеху — довго доводячи їх до досконалості. Далі сукні шиються на нашому власному виробництві. Якість — це те за що ми відповідаємо власним ім’ям та піклуємося в першу чергу.

Головне для нас — робити речі, як для власних дітей.
Ми обожнюємо, те чим займаємось. Наша головна місія робити дівчаток — щасливими та впевненими у собі.
З дитинства виховувати — відчуття стилю. Ярина Маркевич

Але головне не чекати особливої нагоди, а посміхатися щодня. Не чекати особливої події, а одягатися стильно щодня. Прикрашати та святкувати кожен день свого життя.

Прийєднуйтесь до нашої великої сім’ї Malyna!